РАНОК «РУХУ». «ВИБУХОВА» РОБОТА В ЗАЛІ ТА ІГРОВІ ВПРАВИ НА ПОЛІ

Головна Новини / РАНОК «РУХУ». «ВИБУХОВА» РОБОТА В ЗАЛІ ТА ІГРОВІ ВПРАВИ НА ПОЛІ

Перший ранок на турецькій землі став для «рухівців» доволі насиченим. Ігровому заняттю на футбольному полі передувала сесія у тренажерному залі. 

Спершу до "рухівців" звернувся головний тренер Юрій Бакалов. Наставник подякував своїм підопічним за роботу на львівських зборах та закликав «жовто-чорних» в хорошому настрої продовжити підготовку в Туреччині. 

Опісля під пильним поглядом тренера з фізичної підготовки Віталія Романюка гравці провели 10-хвилинну розминку, після чого поділилися на групи по троє. Заняття було спрямоване на розвиток «вибухової» та швидкої сили. 

Після плідної роботи у тренажерному залі, яка тривала близько години, «жовто-чорні» продовжили заняття на полі. Для «рухівців» це було перше тренування у 2020-му на травяному газоні. Спершу гравці пробіглися по полю, контролюючи мяч, згодом пограли у квадрат. А завершилось премєрне тренування «Руху» у Сіде імпровізованим футбольним матчем.

Після ранкового заняття та обіду «жовто-чорні» отримали кілька годин відпочинку. А вже о 17:00 на футболістів «Руху» очікує вечірня тренувальна сесія, яка відбудеться на великому травяному полі.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти