ПРО «РУХ» ГОВОРИТЬ «УКРАЇНА ФУТБОЛЬНА»

Головна Новини / ПРО «РУХ» ГОВОРИТЬ «УКРАЇНА ФУТБОЛЬНА»

Ведучий інформаційно-аналітичної програми «Україна футбольна», яка виходить щопонеділка на телеканалі «XSPORT» Анатолій Янголь разом із футбольним експертом Павлом Кікотем обговорили поєдинок «Руха» проти «Чорноморця», роль в команді Леоніда Кучука, роботу маркетингового відділу та перспективи Юрія Климчука.

ПРО ЛЕОНІДА КУЧУКА

– В першу чергу, як мені здалося, було протистояння тренерів. Дуже досвідчені наставники в обох командах. Два іноземці в клубах, які вже давно працюють в українському футболі. У кожного своя тренерська філософія. І ось в цій грі ми побачили насамперед протистояння тренерських філософій. По результату матчу та й загалом «Рух» демонструє хорошу гру. Гадаю, що команда буде рухатися далі і підвищуватиметься в класі за рахунок того, що там є такий серйозний тренер.

ПРО МАРКЕТИНГ КЛУБУ

– В «Руха» дуже добре працює маркетинговий відділ. Він і раніше добре працював і зараз продовжує, але найголовніше – це результат команди. Якщо команда грає і перемагає, є хороші комбінації, чудові голи, то глядачі будуть приходити на стадіон.

ПРО ЮРІЯ КЛИМЧУКА

– Юрій Климчук – вихованець київського футболу і доволі перспективний гравець. Я щиро радий за Юрія, що він демонструє таку хорошу, красиву та стабільну гру. На сьогоднішній день Климчук – один із лідерів команди. Він справді потрапив у хороші тренерські руки. Леонід Кучук може дати йому багато мудрих порад. Якщо Климчук скористається цими порадами, то він може вирости в дуже сильного нападника.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти