Представляємо суперника: «Авангард» (Краматорськ)

Головна Новини / Представляємо суперника: «Авангард» (Краматорськ)

Вже завтра, 15 травня, «Рух» зіграє матч 24 туру Першої ліги проти краматорського «Авангарда», який мав більше часу на підготовку до гри завдяки технічній перемозі над кропивницькою «Зіркою».

Міцний "середняк" чемпіонату з надією на УПЛ

У поточному чемпіонаті краматорський «Авангард» демонструє непоганий футбол та навіть має теоретичні шанси на підвищення у класі. Одразу після зимової перерви підопічні Олександра Косевича на виїзді обіграли луцьку «Волинь» (1:0), зробивши серйозну заявку на боротьбу за перехідні матчі в УПЛ.

Втім, вже у наступному турі краматорці поступилися ще одному претенденту на Прем’єр-лігу – ковалівському «Колосу» (0:1). На виїзді із «Сумами» «Авангард» проблем не мав (3:0), але дві поразки поспіль від «Миколаєва» (2:3) та СК «Дніпро-1» (0:1) дозволили конкурентам в боротьбі за перехідні матчі відірватися на декілька очок. Перемога над «Оболонню-Бровар» (1:0) дала надію, але домашня нічия з «Гірник-Спортом» (1:1) через пропущений на останніх хвилинах гол збільшили гандикап з «Колосом» на 6 та з «Волинню» на 7 очок відповідно.

Теоретично «Авангард» має шанси на перехідні матчі, але для цього краматорцям потрібно перемагати у всіх поєдинках та сподіватися, що конкуренти зазнають поразки. Без сумніву, проти «Руху» підопічні Олександра Косевича гратимуть лише на перемогу, тим паче, що на вихідних «Авангард» відпочивав завдяки технічній перемозі над кропивницькою «Зіркою» та мав більше часу на підготовку до протистояння.

Кадрова ситуація

Дискваліфікованих гравців у складі обох команд немає, тому наставники не зможуть розраховувати лише на травмованих виконавців. У складі «Авангарду» варто відзначити Ігора Кірієнка та Єгора Демченка, на рахунку яких 13 і 10 голів у чемпіонаті.

Історія протистоянь

«Рух» та «Авангард» зустрічалися тричі, і наразі статистика нічийна. Вперше команди зустрілися у серпні 2017 року, у 5 турі Першої ліги сезону 2017/18. Рахунок у Краматорську відкрив Віктор Хомченко, але господарям ще до перерви двічі забити у відповідь. На початку другого тайму «Авангард» залишився у меншості, але підопічні Руслана Мостового не змогли скористатися чисельною перевагою. До речі, для Мостового цей матч став останнім на тренерсьокму містку «Руху».

У другому колі «жовто-чорні» у дебютному матчі Андрія Кікотя у ролі головного тренера взяв реванш, перемігши з рахунком 2:0. Рахунок у грі знову відкрив Хомченко, а поставив крапку у протистоянні влучним ударом з 11-метрової позначки Назар Вербний.

У матчі 9 туру поточного сезону розігралася справжня драма. Вже на 3-й хвилині гості вийшли вперед, але за кілька хвилин Ігор Дуць відновив статус-кво. Перед перервою «Авангард» знову вийшов вперед, а на початку другої половини гри подвоїв свою перевагу. Втім, «рухівці» не збиралися здаватися, тим паче, що керував діями команди сам президент клубу Григорій Петрович Козловський. Спочатку Андрій Ляшенко майже одразу скоротив відставання, а на останніх хвилинах зустрічі Микола Буй влучним ударом приніс команді заліковий бал – 3:3! Відтак, обидві команди мають по одній перемозі та бойову нічию, різниця голів становить 6:5 на користь «Руху».

Нагадаємо, матч 24 туру Першої ліги «Авангард» – «Рух» відбудеться завтра, 15 травня. Стартовий свисток пролунає о 17:30.