ОЛЕКСАНДР ЧИЖЕВСЬКИЙ: «БУДЕ ДУЖЕ БОЙОВИЙ ПОЄДИНОК»

Головна Новини / ОЛЕКСАНДР ЧИЖЕВСЬКИЙ: «БУДЕ ДУЖЕ БОЙОВИЙ ПОЄДИНОК»

Екснаставник «Карпат», а також ексгравець луцької «Волині» Олександр Чижевський напередодні протистояння «рухівців» та «хрестоносців» поділився очікуваннями від матчу.

ПРО ТЕ, ЯК БУДУТЬ ДІЯТИ КОМАНДИ

– Це буде справжнє дербі. «Рух» і «Волинь» ставлять перед собою завдання виходу в елітний дивізіон. Цей поєдинок за напругою мені нагадує протистояння, коли я з «Карпатами» грав перехідні ігри за право виступати в Українській Премєр-лізі. Гадаю, буде багато боротьби, як з одного, так і з іншого боку. Припускаю, що львівяни будуть діяти на контратаках від оборони й очікуватимуть на свій шанс. Але я переконаний, що це буде дуже бойовий поєдинок з багатьма дисциплінарними санкціями. Прогнозую нічийний результат.

ПРО ВИГРАШНІ СЕРІЇ «РУХУ» ТА «ВОЛИНІ» 

– «Жовто-чорні» переважно грають другим темпом, але Леонід Кучук поставив дуже надійну гру в обороні. В той же час, «рухівці» завжди мають моменти біля воріт суперника. «Волинь» у рідних стінах точно буде грати атакуючий футбол, пресингуватиме. Відтак, лучани багато пропускають, бо грають першим номером, і їх часто ловлять на контратаках. «Рух» передусім буде намагатися «закрити» Дениса Кожанова тому, що вся гострота практично йде від нього. Гадаю, моментів буде дуже мало, але хто першим використає свій епізод, той, можливо, й переможе. 

ПРО СИЛЬНІ СТОРОНИ КОМАНД

– Безсумнівно, в «Руху» сильна сторона – командний захист. «Жовто-чорні» дуже організовано обороняються, кожен знає, хто за кого має відповідати. Дуже важливо те, що львівяни можуть мати один момент і його реалізувати. Це яскраво продемонстрував поєдинок проти «Інгульця». У «Волині» найсильніша ланка – лінія атаки. В обороні у них не все так гладко, вони мають певні проблеми, але забивають лучани справді багато. 

ПРО КАДРОВІ ВТРАТИ «ВОЛИНІ»

– Нападник Віталій Пономар не є гравцем основи «Волині». Група атаки в «хрестоносців» досить добре укомлектована. А от втрата Сергія Сімініна та Івана Цюпи – більш суттєва, але я переконаний, що їх є кому замінити. Напевно, Горопевшек буде грати центрального захисника. Найголовніше для «Волині», що в них атакувальна лінія залишилася в бойовій комплектації: Кожанов, Хагназарі, Бартулович. Ця трійка буде задавати тон грі. Все ж матч буде дуже цікавим. 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти