ОФІЦІЙНО: У сезоні 2020/21 в УПЛ гратиме 14 команд

Головна Новини / ОФІЦІЙНО: У сезоні 2020/21 в УПЛ гратиме 14 команд

У середу, 10 липня, Виконавчий комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення щодо змін формату змагань та кількості учасників УПЛ на наступні сезони.

В елітарному дивізіоні України з наступного сезону зіграє 12 команд, відтак, кількість команд УПЛ у сезоні 2019/20 залишається незмінною. Однак впродовж двох наступних років їхня кількість збільшиться до 16-ти. У сезоні 2020/21 формат змагань Прем'єр-ліги передбачає 14 учасників, а в сезоні 2021/22 – 16.

На офіційному сайті УАФ також зазначають, що рішення Виконавчого комітету має бути врахованим Українською Прем'єр-лігою, Професійною лігою та Асоціацією аматорського футболу України при підготовці регламенту змагань на наступні сезони.

Для команд Першої ліги це рішення справді доленосне. Адже якщо останнім часом з Першої ліги напряму в УПЛ виходив переможець Першої ліги, а друга та третя команди грали стикові матчі за підвищення у класі, то тепер за підсумками сезону 2019/20 як мінімум 4 (!) найкращі команди Першої ліги отримають право підвищитись у класі. 

Варіантів розвитку сценарію до затвердження регламентів змагань УПЛ та ПФЛ одразу декілька. І ось найвірогідніші:

- переможець Першої ліги виходить в УПЛ напряму, 2-га, 3-тя і 4-та команди грають стикові матчі;

- переможець і срібний призер Першої ліги виходять в УПЛ напряму, 3-тя і 4-та команди грають стикові матчі;

- напряму в УПЛ виходять одразу три колективи, а четверта команда грає стикові матчі.

Вищезазначені варіанти можливі лише за умови, якщо УПЛ за підсумками наступного сезону за спортивним принципом покидає як мінімум один учасник.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти