«РУХ» НЕ БРАТИМЕ УЧАСТІ В ОПИТУВАННІ ПФЛ

Головна Новини / «РУХ» НЕ БРАТИМЕ УЧАСТІ В ОПИТУВАННІ ПФЛ

Футбольний клуб «Рух» висловив до ПФЛ свою позицію стосовно отриманого опитувальника.

Нагадаємо, 21 травня 2020-го року у Києві відбулось засідання Ради ліг ПФЛ, на якому більшістю клубів Першої ліги було прийнято рішення про дострокове закінчення чемпіонату. Опісля адміністрація ПФЛ направила до клубів так званий лист-опитувальник, в якому запропонувала обрати варіанти визначення обміну між лігами серед якогось набору викладених у цьому листі. 

Для нашого клубу є очевидною абсолютна юридична незаконність будь-якого «опитувальника» у процесі встановлення підсумків сезону та визначення порядку обміну між лігами за його підсумками. Статут та Регламент змагань ПФЛ прописують зовсім інші процедури з цією метою, які ми чітко наводимо у нашій відповіді до ПФЛ, з якою Ви можете ознайомитися нижче.

Футбольний клуб Рух вважає, що намаганням залучити «опитувальник» та потім надати не передбачені жодними нормами «результати опитування» до Виконкому УАФ як підставу для встановлення підсумків сезону ПФЛ руйнує правове поле проведення змагань з футболу під егідою ПФЛ та УАФ та дискредитує законну роль ПФЛ в цілому та її Президента особисто як організатора змагань. 

Ми не можемо з цим погодитися та брати у цьому участь. ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «РУХ» ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄ ПРО ВІДМОВУ В УЧАСТІ У ОПИТУВАННІ ПФЛ.

Позиція футбольного клубу «Рух», який на засіданні Ради ліг голосував ЗА ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПРОДОВЖЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ЗГІДНО ПОЛОЖЕНЬ ЧИННОГО РЕГЛАМЕНТУ, залишається незмінною від самого початку і до нині. Ми переконані, що обмін клубів між лігами повинен відбуватись з дотриманням спортивного принципу і виключно у правовому полі. 

Свою позицію клуб знову чітко сформулював у наведеному нижче листі, який вже надіслано на адресу Президента ПФЛ Сергія Макарова. Ми звернулися до Президента ПФЛ, котрий є також і членом Виконкому УАФ, з вимогою внести на розгляд Виконкому УАФ, проект Рішення не затверджувати Рішення Ради ліг від 21.05.2020 р. достроково завершити Чемпіонат України з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2019/2020.

Також, ми вимагаємо від ПФЛ та її Президента повернути ситуацію у правове поле та вирішувати будь-які питання стосовно завершення сезону та визначення порядку обміну між лігами за його підсумками виключно в рамках положень та процедур, встановлених Статутом та Регламентом ПФЛ.

У випадку прийняття будь-яких рішень, котрі нехтуватимуть регламентними нормами, ФК "Рух" оскаржить їх до усіх повноважних органів футбольного правосуддя.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти