Михайло Козак: Удома гратиму з подвійною мотивацією (Відео)

Головна Новини / Михайло Козак: Удома гратиму з подвійною мотивацією (Відео)

Одразу після презентації Михайло Козак дав перше інтерв’ю у статусі гравця «Руху» та розповів про амбітні плани з винниківською командою. 

Перемовини тривали вже давно. Зацікавленість зі сторони «Руху» була ще коли я виступав у «Десні». Тоді ніхто не думав, що президент буде настільки амбітним, як зараз. Команда грала на аматорському рівні, а я на професіональному, тому перехід відкладався. Радий повернутися додому. «Рух» має високі завдання і буду радий, якщо ми їх виконаємо, а я допоможу клубові. 

Як розійшовся з «Олександрією»? Знаємо, що у тебе був чинний контракт?  

З «Олександрією» розійшлися, скажімо так, по-своєму. Можу подякувати президенту за його ставлення до кожного гравця і до клубу загалом. Мало є таких людей, які можуть виплатити преміальні за програшні матчі. Таких у футболі рідко зустрінеш. Бажаю клубові лише розвиватися, пану Кузьменку сили і натхнення, тому що для цього містечка неабияке досягнення мати такий великий клуб.

Твоя нова команда на 9-тій сходинці у турнірній таблиці. Зрозуміло, що у цьому сезоні підвищитися у класі не вдасться. Тим не менше, в майбутньому цілком реально поборотися за перепустку у Прем‘єр-лігу. У тебе, як і більшості футболістів, є амбіції щодо повернення до найкращого українського дивізіону?      

Звісно, під час мого переходу обговорювалося це питання. Усі хотіли б якомога швидше таке завдання виконати. Зараз потрібно в будь-якому випадку здобувати очки. У футболі все змінюється: у когось фінансові проблеми, у когось атестаційні, тож потрібно боротися до кінця.  

Чи була вже у тебе розмова з головним тренером Андрієм Кікотем? Якщо так, про що говорили, на якій позицій він тебе бачить?

Гадаю, все покажуть збори. Команда збереться, будуть відпрацьовуватися різні тактичні схеми. Зараз немає конкретно визначеного місця, тренер буде награвати декілька схем і тоді коригувати кожного позицію.

Михайло Козак на якій позиції себе почуває найкомфортніше?

На тій позиції в основному складі, що завдяки грі команди приведе до перемоги.

З огляду на те, що перемовини з «Рухом» тривали доволі давно, коли для себе остаточно вирішив змінити клуб?

Останні три місяці ми вже конкретно все обговорювали і вже все йшло до укладання контракту. Залишалися певні моменти, бо мав чинну угоду з «Олександрією», потрібно було закрити це питання і вже у статусі вільного агента оформлювати стосунки з новим клубом.

Перевага для вихованців львівського футболу у швидшій адаптації, бо тут грають усі добре знайомі тобі футболісти?

У цьому плані це комфортно і зручно, бо ти вдома. Друзі та рідні поруч і будуть підтримувати, їхня присутність на стадіоні мотивуватиме. «Рух» має високі цілі, тож хочеться їх досягнути. Я вже не з однією командою виходив у Прем’єр-лігу, тож знаю, що це за емоції і яке це досягнення для клубу в історичному та емоційному плані. Отож це був крок виважений. Сподіваюся, що у нас усе вийде. Після тривалої перерви я повернувся додому та гратиму з подвійною мотивацією.  

Ти обрав звичний для себе 72-й номер?   

Немає ніякої під цим нумерології чи фарту, вирішив в «Олександрії», зараз не хотів змінювати, це неважливо.   

 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти