Матч «МЕТАЛІСТ-1925» – «РУХ» мовою чисел та фактів

Головна Новини / Матч «МЕТАЛІСТ-1925» – «РУХ» мовою чисел та фактів

Сотий матч «Руху» на професійному рівні, ювілей Брікнера і продовження гольової серії Кондракова. Ці, а також інші цікаві статистичні факти - далі у матеріалі.

• 100-й матч Руху на професійному рівні: +46=26-28, м’ячі 153-101.

Ювілейні матчі «Руху» на професійному рівні

№       Дата   Ранг   Суперник    Рахунок (поле)      Тренер

1-й      20.07.2016    К          Гірник Соснівка      3:0 (г) Роман Гданський

25-й   12.04.2017    Д         Суднобудівник ми колаїв            4:0 (д) Руслан Мостовий

50-й   06.10.2017    П         Геліос Харків          0:0 (г) Володимир Мазяр

75-й   26.08.2018    П         Прикарпаття Івано-Франківськ  0:1 (г) Андрій Кікоть

100-й 10.08.2019    П         Металіст 1925  Харків      1:1 (г) Леонід Кучук

К – Кубок, Д – друга ліга, П - перша ліга

• «Рух» забиває у п’яти гостьових іграх поспіль - повторення клубного рекорду.
  • Безпрограшна серія «Руху» у Першій лізі триває 7 матчів: +4=3-0 м’ячі 20-5.
  • 60-й матч у Першій лізі провів Максим Банасевич, 50-й – Роман Мисак.
  • 30-й матч в складі "Руху" провів Іван Брікнер (29 ігор – у Першій лізі та 1 – в Кубку), 10-й – Руслан Марушка (всі – у Першій лізі).
  • Даниїл Кондраков продовжує забивати. Гольова серія у Першій лізі досягла 4-х ігор (4 голи).
  • Даниїл Кондраков забиває у Першій лізі 6-й гол в складі «Руху», повторивши клубний рекорд Віктора Хомченка.
  • У 3-му для себе клубі Першої ліги дебютував Максим Банасевич, який раніше захищав кольори Десни (Чернрігів) та Колоса (Ковалівка).
  • Перервалася у Першій лізі суха серія «Металіста-1925» тривалістю 277 хвилин.