ЛЬВІВСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ - ПРО УСПІХИ «РУХУ»

Головна Новини / ЛЬВІВСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ - ПРО УСПІХИ «РУХУ»

Гра команди, її ключові виконавці, головні причини успіху та шанси «жовто-чорних» у весняній частині - очима львівських спортивних оглядачів.

Павло ПИЛИПЧУК, журналіст:

«Коли на початку цього року Президент клубу Григорій Козловський запросив у «Рух» Леоніда Кучука, вже тоді стало зрозуміло, що команда боротиметься тільки за найвищі місця. Нічого дивного, що «Рух» на вершині, хоча могла команда і більше очок набрати. Помітно, що керівництво і тренерський штаб працюють заради того, щоб «жовто-чорні» давали результат. Колектив теж підібраний дуже кваліфікований. Найбільше враження справив Ігор Дуць, він дуже сильно додав, гадаю, скоро на нього буде не один клуб Премєр-Ліги полювати. Окрім нього,  відзначу ще Юрія Копину. Зараз середню лінію «Руху» не можу без нього уявити. І звісно, два наші бомбардири - Кондраков і Климчук, які багатьох у цьому сезоні здивували своєю результативністю.

Хто-зна, якби команда грала в красивий і яскравий футбол, який чекають вболівальники, такого високого результату може і б не досягнула. Якщо зараз «Рух» на першому місці, то тактика тренера поки себе виправдовує. Чемпіонат дуже цікавий, в кожному турі є несподівані результати, а головне, маємо 8 команд, які претендують на вихід в УПЛ. На мою думку, «Рух» має всі шанси вийти у Премєр-Лігу, бо керівництво все робить для того, як на трансферному, так і в маркетинговому рівні».

Віталій ПАВЛИШИН, коментатор, редактор газети «Спортивка»:

«Рух - це шалена дисципліна. Відчувається, що ця команда знає, що має робити на полі. Імпонує тактична гнучність Леоніда Кучука, який часто в ході поєдинку змінював тактичну схему команди. Команда стала набагато соліднішою з приходом цього тренерського штабу. Певний прагматизм у грі - це, звісно, мінус для вболівальників, які приходять на футбол побачити багато забитих мячів. Лише «Черкащині» «Рух» забив 6 голів, а так улюблений рахунок команди - це 1:0. Аби привабити ще більше вболівальників, потрібно влаштовувати більше феєрії на футбольному полі.

Чесно кажучи, чекав більшого від Ернеста Антві, але поки ганському форварду бракує стабільності. Сподобався Калюжний, який «вистрелив» після переїзду до Львова. Дуже впевнено грає лінія захисту: Дуць, Заставний, Нємчанінов пройшли цей відрізок на високому рівні. Хоч прогнозувати діло невдячне, у Першій лізі зараз чорт ногу може зламати (Сміється), та, судячи з результатів в осінній частині, бачу «Рух» у трійці призерів і по завершенні чемпіонату. За грою команди, стратегією розвитку, яку впроваджує клуб, «Рух» - один з претендентів на вихід в еліту».

Євген КРАВС, фотограф:

«Те, що команда завершила першу частину чемпіонату на вершині - великий успіх. Кропітка робота, грамотно зіграні матчі, де треба було продемонструвати силу волі, дали свої плоди. Все закономірно, хоча, зізнаюсь, не очікував, що «Рух» піде зимувати у статусі одноосібних лідерів Першої ліги. Мабуть, так сталось завдяки хорошій конкуренції всередині колективу, грамотній роботі менеджменту команди. Активно женуть цю команду вперед її три гравці: головний тренер, Президент і вболівальники. Когось конкретно з футболістів виділяти не буду, «Рух» сильний завдяки своєму командному футболу.

Сучасний футбол такий, що доводиться бути прагматичним. І якщо у команди стоїть завдання, вона мусить його виконувати. Звісно, грати від оборони, коли в тебе на два гравці більше, ніж у суперника, це, мяко кажучи, не зовсім правильно. Але за рахунок відповідає тренер, і якби він дав інший результат, то тоді би ми мали права його критикувати. А так, вважаю, Леонід Кучук робить все правильно, якщо команда йде на першому місці - то він молодець».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти