Леонід КУЧУК: «Рух» вчиться здобувати результат з будь-яким суперником

Головна Новини / Леонід КУЧУК: «Рух» вчиться здобувати результат з будь-яким суперником

Наставник «Руху» Леонід Кучук задоволений діями своєї команди, яка попри дискваліфікацію трьох захисників, тиск суперника, сильний вітер та незадовільний стан поля зуміла завдати «Колосу» першої поразки у поточному сезоні.

«Гра була важкою, весняною такою. Дуже багато боротьби, був сильний вітер, та й поле трішки не в тому стані, щоб можна було пришвидшити гру. Значну частину часу м’яч був вгорі. В такій ситуації могло пощастити будь-якій команді. Сьогодні пощастило нам, але пощастило завдяки характеру, організації гри. Вся команда грала у відборі і вся команда атакувала, тому виборола такий результат.

Хочу подякувати команді суперника та побажати їм успіху в подальших матчах. І хочу подякувати своїй команді, яка вчиться здобувати результату у будь-якій ситуації, при будь-якій погоді та з будь-яким суперником. Сьогодні це головне – навчитися робити результат з будь-яким суперником.

У будь-якій команді, якщо випадає один захисник із лінії захисту, то це викликає певні труднощі, а в нас були дискваліфіковані одразу три захисники. В нас був проміжок часу, який дозволив дещо перебудувати гру. Вся команда будується не з однієї десятки, а з двадцяти гравців, які готові кожної хвилини вийти на поле і зіграти. Для нас це позитивний результат, що ми з таким кваліфікованим суперником зуміли добре підготуватися та перелаштуватися.

Десь у трьох моментах «Колос» нас пробачив, мав перевагу. В ці важкі хвилини потрібно було вистояти і не пропустити. Нам це вдалося, хоча більше індивідуальна майстерність гравців «Колоса» не  дозволила їм забити.

У другому таймі вдалося краще чіплятися за м’яч попереду, загострювати гру, лінія атаки стала діяти краще. Звісно, це дозволило посунути гру від своїх воріт, стали з’являтися моменти, і гра набула рівного характеру. Ми були готові до натиску, у другому таймі наша лінія захисту усе виграла, усю боротьбу. Було декілька небезпечних кутових, але нам вдалося стримати суперника, знайти свій момент та перемогти.

Ми не звертали увагу на те, що «Колос» ще не програвав. Ми готуємося до кожного матчу окремо. Якщо звертатимеш увагу на такі речі – матимеш проблеми», – сказав Леонід Кучук на післяматчевій прес-конференції.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти