Леонід Кучук – найкращий тренер весни в Першій лізі, Мисак та Климчук – у символічній збірній

Головна Новини / Леонід Кучук – найкращий тренер весни в Першій лізі, Мисак та Климчук – у символічній збірній

Спортивний портал «Sportarena» підвів підсумки весняної частини Першої ліги сезону 2018/19. Найкращим тренером став наставник «Руху» Леонід Кучук, а в символічну збірну увійшли два виконавці «жовто-чорних» –  голкіпер Роман Мисак та форвард Юрій Климчук.

Тренер півріччя – Леонід Кучук (Рух)

11: +5=5–1; 23:8; 61% набраних очок

«Досвідчений білорус ще з осені непублічно консультував Рух, а коли погодився очолити винниківську команду – президент клубу Козловський резюмував: «Це не нова глава в нашій історії, а фактично – нова книжка». Звісно, треба враховувати, що посилення Кучук отримав дуже статусне, а таких новачків, яких дозволив собі Рух, у Першій лізі мали хіба що найбільші фаворити. Але все одно результат говорить сам за себе й зобов’язує команду в наступному сезоні боротися за найвищі місця».

Воротар – Роман Мисак (Рух)
9 матчів, 4 «сухих», 6 пропущених м’ячів

«Цифри говорять самі за себе – майже в половині матчів залишив ворота в недоторканності, лише раз пропустив більше одного м’яча за гру. Потужно грав проти найдосвідченіших суперників – а це показник. При високій (і якісній) конкуренції, схоже, став вибором №1 для Кучука».

Нападник – Юрій Климчук (Рух)
7 матчів, 5 голів, 3 асисти

«Одне з найбільших досягнень нинішнього Руху – особлива група атаки. При ній Климчук має повну свободу дій – багато переміщується, атакує широко, здорово комбінує з Русиним, Бойчуком та групою центральних півзахисників. Юрій – зразок сучасного гнучкого форварда з задатками універсалізму. Якщо Кучук продовжить працювати над його огранкою, цей гравець уже в 2019 році може зробити потужний ривок у своєму розвитку».

 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти