КОПИНА - ГРАВЕЦЬ МАТЧУ З «ПРИКАРПАТТЯМ», НЄМЧАНІНОВ - У ЗБІРНІЙ ТУРУ

Головна Новини / КОПИНА - ГРАВЕЦЬ МАТЧУ З «ПРИКАРПАТТЯМ», НЄМЧАНІНОВ - У ЗБІРНІЙ ТУРУ

Півзахисник «Руху» Юрій Копина визнаний вболівальниками «жовто-чорних» кращим у західноукраїнському дербі, а оборонець «жовто-чорних» Дмитро Нємчанінов потрапив до символічної збірної туру, що минув.

Голосування в номінації «MAN OF THE MATCH» проводилось на сайті клубу та офіційних сторінках «Руху» в соцмережах FaceBook, Instagram і Telegram.

Впродовж понеділка в опитуванні взяло участь 243 вболівальники «жовто-чорних», більшість з яких віддали свої голоси за Юрія Копину. Саме після його гострої подачі з кутового гравець «Прикарпаття» зрізав м’яча у власні ворота, проте й окрім цього епізоду продемонстрував якісну гру як в атаці, так і в обороні. За Юрія у голосуванні віддали свої голоси 37% уболівальників. Гостру конкуренцію в опитуванні Копині склали Ігор Дуць та Олег Синиця, гру яких користувачі соцмереж теж високо оцінили.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

Місце

Гравець

Голоси (у %)

1

Юрій КОПИНА

37

2

Ігор ДУЦЬ

29

3

Олег СИНИЦЯ

21

4

Богдан БОЙЧУК

13

Для Копини це вже третя перемога у конкурсі вболівальницьких симпатій. Нагадаємо, раніше півзахисник вже визнавався кращим у виїзних матчах проти «Минаю» та «Металурга».  

Позитивні відгуки після гри з «Прикарпаттям» отримав ще один «рухівець». Дмитро Нємчанінов - єдиний з гравців нашої команди, який потрапив до символічної збірної 19-го туру за версією інтернет-порталу «Sportarena».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти