Кадрові зміни у «Русі»

Головна Новини / Кадрові зміни у «Русі»
Після виходу команди з відпустки відбулися зміни.  Відтепер головним адміністратором «Руху» буде Олександр Хлюбко, який на цій посаді замінив Богдана Костика. 
     ФК «Рух» щиро дякує Богдану Костику за вагомий внесок у розвиток та становлення клубу, за те, що залишив помітний слід в історії, адже провів прекрасних і незабутніх шість років, був капітаном винниківчан, з якими тріумфував на обласному та всеукраїнському рівнях. Однак Богдан Іванович вирішив зосередитися на тренерській діяльності, тому пристав на пропозицію амбітної команди з обласного чемпіонату Верхньої Білки. Бажаємо молодому наставнику успіхів в усіх починаннях!
 
Натомість вітаємо у таборі «жовто-чорних» Олександра Хлюбка. Він любить футбол від народження, хоча більшість ігрової кар’єри провів у таких футзальних командах, як «Енергія», «Кардинал», «Меркурій», «Львівхолод», «Динамо».  З останніми тріумфував у чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Після завершення ігрової кар’єри працював у бізнесі, утім любов до гри мільйонів перемогла.
 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти