ІВАН КАЛЮЖНИЙ ОДРУЖИВСЯ

Головна Новини / ІВАН КАЛЮЖНИЙ ОДРУЖИВСЯ

У «жовто-чорній» сім’ї на одного холостяка стало менше. У суботу, 11-го січня, півзахисник «Руху» Іван Калюжний поєднав своє серце із прекрасною дружиною Анною. Весілля відсвяткували у Харкові.

Іван поділився своїми враженнями з клубним медіацентром про одруження, щасливі канікули із присмаком романтичного Парижу та розповів з якими емоціями повертається на тренувальні збори. 

Я дуже щасливий і задоволений, адже одружився на коханій дівчині. Весілля відбулося в Харкові у сімейному колі. В цей день поруч були лише найближчі люди. Хлопців з команди на самому святкуванні не було, але ми з ними згодом зберемося й культурно все відсвяткуємо. Мені дуже приємно, адже отримав багато привітань.

Пропозицію Анні робив у Харкові одразу по завершенню першого футбольного півріччя. Нічого екстраординарного не придумував. Не можу назвати себе романтиком. Наразі ще про діток не думали, але якщо Бог дасть, то ми будемо щасливі ще більше. 

Загалом зимові канікули пройшли чудово. Ми з Анною були у Парижі і це чудове місто, яке вражає, але, якщо говорити відверто, то вже сильно засумував за футболом. Хочеться, аби якнайшвидше розпочалися тренувальні збори. 

Футбольний клуб «Рух» вітає новоспечену сім’ю Калюжних з одруженням. Нехай кожен прожитий день спільно наповнює вашу чашу любові новими барвами щастя. Віримо, що цей важливий крок в житті для Івана стане ще більшою мотивацією у кар’єрі. 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти