«Інгулець-2» - «Рух». Прев’ю

Головна Новини / «Інгулець-2» - «Рух». Прев’ю

У суботу, 8 жовтня, винниківський «Рух» проведе свій черговий матч у другій лізі. Суперником нашої команди буде «Інгулець-2» з Петрового, що в Кіровоградській області. Центральний матч 13 туру чемпіонату другої ліги відбудеться на домашній арені «Інгульця-2».

Зважаючи на амбіції обох команд, а також місця «Руху» та «Інгульця-2» в турнірній таблиці, сказати що очний бій між цими командами буде найпривабливішим у турі – не сказати нічого. У турнірній таблиці «Рух» наразі займає друге місце, маючи у своєму активі 28 очок. На 5 очок менше в «Інгульця-2», однак ця команда, без сумніву» ставить перед собою завдання посісти місце, що дозволить їй підвищитися у класі. В «Інгульця-2» є ще перша команда, однак вона наразі зірок з неба у першій лізі не хапає, а відтак чи залишиться вона у другому за престижністю українському футбольному дивізіоні за підсумками цього сезону сказати також дуже і дуже непросто.

Одним словом, у Петровому буде справжній бій. Перемогти у цьому матчі буде непросто кожній з команд. Та й такі матчі вболівальники та журналісти часто люблять описувати, як матч не за три очки, а за цілих шість.

Що цікаво, одного разу «Рух» та «Інгулець» уже зустрічалися в офіційних матчах. Було це на аматорському рівні, коли і «Рух», і АФ «П’ятихатська» зустрілися у фіналі чемпіонату України серед аматорів. У 2014 році у Вінниці «Рух» переміг суперника з рахунком 1:0. Єдиний гол у цьому матчі провів нападник Олег Шептицький.

Відтак, саме згадуючи цей поєдинок, «Інгулець-2» має що доводити своєму супернику. Відповідно і гравці «Руху» в якійсь мірі схочуть довести не випадковість такого результату. І не важливо, мабуть, те, що склади обох команд з 2014 року уже суттєво змінилися…

Головним арбітром матчу «Інгулець-2» - «Рух» буде Владислав Дорош з Києва, асистенти арбітра - Тарас Чопілко (Київська область), Кирило Хіміченко (Київська область), четвертий арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький), а спостерігач арбітражу - Василь Бурмич (Хмельницький).

Що цікаво, при арбітражі Владисдава Дороша «Рух» у першому турі чемпіонаті другої ліги на власному полі розгромив «Іллічівець-2» - 6:0.  

На стадіоні у Петровому матч розпочнеться о 15:00. Триматимемо кулаки за нашу команду…

Прес-служба ФК «Рух»

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти