ІГОР ДУЦЬ: «З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ГРИ»

Головна Новини / ІГОР ДУЦЬ: «З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ГРИ»

Захисник «Руху» Ігор Дуць після тренування розповів про свої очікування від кубкового матчу проти «Маріуполя», який відбудеться в середу, 2-го жовтня, на стадіоні «СКІФ».

– У нас була невеличка перерва. Відтак, ми могли відпочити і морально, і фізично. Набралися сил і вже скучили за роботою, за футболом, тому в хорошому настрої готуємося до цікавої гри.

Кубкові матчі завжди непередбачувані. Все вирішується в одній грі. Буде силовий матч з великою кількістю боротьби. Ми повинні добре підготуватися і зіграти з командою з Прем’єр-ліги. Цікаво перевірити свої сили. Ми будемо дуже налаштовані. Постараємося показати хорошу гру. Хочеться потішити вболівальників після останньої невдачі, яка з нами трапилася. З нетерпінням чекаємо гри і дуже серйозно на неї налаштовуємося.

Мені буде дуже цікаво зіграти проти «Маріуполя», адже після того, як я пішов з команди – ніколи проти неї так і не грав. Щоправда, «Маріуполь» вже дуже змінився. Буде цікаво побачити хлопців, але найголовніше – сама гра. Чекаємо її з нетерпінням.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти