ІГОР ДУЦЬ - ГІСТЬ «РЕАЛЬНОГО ФУТБОЛУ» (ВІДЕО)

Головна Новини / ІГОР ДУЦЬ - ГІСТЬ «РЕАЛЬНОГО ФУТБОЛУ» (ВІДЕО)

У понеділок захисник «Руху» Ігор Дуць завітав до студії щотижневої програми «Реальний футбол», де проаналізував гру своєї команди у поєдинку проти «Чорноморця».

«Приємні відчуття, тому що перемогли і добре зіграли. А найголовніше - прийшло багато вболівальників. Приємно було чути їхні овації після поєдинку, це для нас найбільша нагорода. Добре підготувались до «Чорноморця», показали максимальну налаштованість в кожному моменті та єдиноборстві. І це принесло результат. Добре, коли команда фізично готова і може додати вкінці гри, особливо, якщо суперника сили покидають. Це означає, що ми проробили хорошу роботу на зборах і в чемпіонаті».

«Коли ми забили зі стандарту гол, не зрозуміли, чому суддя підняв прапорець і відмінив його. Ми вже раділи взяттю воріт, тому на емоціях підбігли до судді, але так і не отримали від нього пояснення. Якщо відверто, не знаю, хто тут заважав воротарю, вважаю, що гол чистий. Дякувати богу, що після того ми ще більше додали і довели гру до перемоги.

У епізоді, коли забили перший гол, технічно спрацювала наша лінія атаки. Дуже хороша передача від Калюжного, потім Заставний віддав гольовий пас, а Юрчик Климчук опинився у потрібному місці у потрібний час. У Івана вдались дві дуже хороші розрізні передачі, він побачив момент, своєчасні відкривання наших нападників… Всі новачки вже влилися у колектив, ми вже два місяці разом, багато часу проводимо, і на тренуваннях, і в побуті. Тому це все дає результат на полі. Бажаю хлопцям, аби продовжували у тому ж дусі. Будем віддавати на полі всі сили, щоб тішити вболівальників надалі, аби після футболу люди йшли зі стадіону з хорошим настроєм і приходили на наступні ігри».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти