ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «НЕ ПОТРІБНО В МАЙБУТНЬОМУ ПЕРЕНОСИТИ ІГРИ»

Головна Новини / ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «НЕ ПОТРІБНО В МАЙБУТНЬОМУ ПЕРЕНОСИТИ ІГРИ»

Президент «Руху» Григорій Козловський в ефірі телеканалу «Футбол 1» виступив з ініціативою, аби надалі не переносити матчі УПЛ у зв’язку зі захворюванням футболістів у клубах на COVID-19. 

Виступаю з пропозицією, аби всі клуби Прем’єр-ліги сіли за стіл перемовин, звернулися у відповідні органи УАФ й прийняли вольове рішення: більше не переносити мачті УПЛ. Є дублюючі склади і потрібно грати тими гравцями, які є доступні, адже з такими перенесеннями ми чемпіонат не дограємо. Є команди, які грають в єврокубках, є збірна України… У всіх клубів є певні графіки. Ми не можемо постійно переносити ігри й на коліні «рубати» чемпіонат. Моя пропозиція така: не потрібно в майбутньому переносити ігри. Ця біда може будь-кого зачепити, але так цей чемпіонат ми будемо грати вічно.

Також Президент «Руху» розповів подробиці, як прийняли рішення про перенесення матчу 2-го туру між «жовто-чорними» та «гірниками». 

– Ми зідзвонилися з гендиректором «Шахтаря» Сергієм Палкіним й обговорили ситуацію із захворюваннями на коронавірус в нашому клубі. Радилися з ним, як у цьому випадку нам вчинити, аби, в першу чергу, не постраждав «Шахтар», адже вони представлятимуть нашу країну в єврокубках. Шукали оптимальний варіант. Зійшлися на тому, що матч «Рух» – «Шахтар» перенесемо на 23-тє вересня. Вдячні донецькому клубу за те, що поставилися до цієї ситуації з розумінням. Це приклад того, як великі й багаті клуби мають себе вести, коли є проблеми в нетаких багатих клубах. Сергій Анатолійович Палкін все правильно сказав: «Ми – одна велика сім’я». Це логічно, що ми прийняли спільне сімейне футбольне рішення.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти