ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «НЕ МАНІПУЛЮЙТЕ ХВОРОБОЮ! МИ БУДЕМО ГРАТИ У ФУТБОЛ!» (ВІДЕО)

Головна Новини / ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «НЕ МАНІПУЛЮЙТЕ ХВОРОБОЮ! МИ БУДЕМО ГРАТИ У ФУТБОЛ!» (ВІДЕО)

Президент «Руху» Григорій Козловський відреагував на закиди преси в бік клубу та розповів подробиці історії з інфікованими на COVID-19.

- У нас у Львові зараз склалась дійсно важка ситуація. Я, як депутат Львівської міської ради, знаю це і розумію. В нас на Топольній більше ста лікарів зараз хворих. І так сталось, що ситуація з коронавірусом не оминула і футбольний клуб «Рух». Сьогодні ми пройшли вже шосте ПЛР-тестування. Ми про це мовчали, тихенько боролися і молилися, щоб біда нас оминула.

Першим у нашій команді захворів лікар. Минулої п’ятниці він відчув симптоми, здав аналізи в сертифікованій клініці і самоізолювався. Ми про це не говорили, бо сподівались, що це буде єдиний випадок. Насправді ми дуже хочемо грати у футбол. А людям, які мають сумніви, зокрема, пану Франкову, відповім: в такий час займатися сарказмом недоречно. Я вас особисто запрошую приїхати сюди і переконатись у правдивості моїх слів. Можете взяти з собою ще свого друга Макарова, який займається інтригами і зіштовхує клуби лобами. Він, як президент ПФЛ, просто зобов’язаний приїхати сюди з контролюючими органами, переконатися у цьому і розказати суспільству - правда це чи неправда, що у «Русі» є інфіковані на коронавірус. Якщо неправда, то покарайте винних, якщо правда - скажіть, як маємо жити далі.    

Про свої результати наш лікар дізнався в понеділок, о восьмій ввечері того ж дня ми всією командою здавали тести. У вівторок ввечері прийшло підтвердження, що один захисник хворий. Тести другого захисника у вівторок показали негативний результат, але на ранок середи у нього була температура. У середу ми зробили йому повторний тест, і він показав, що футболіст таки інфікований на коронавірус. Вчора зранку стало відомо, що захворів і четвертий.

Ми готові грати без цих футболістів, але побоюємось, що можемо мати й інших інфікованих, про яких навіть не знаємо. Побоюємось грати у середу, бо в такому випадку можемо заразити «Агробізнес», а ті, у свою чергу, інфікують ще когось...

Суспільству хочу сказати: МИ ГОТУЄМОСЯ ДО ВИЇЗДУ В МИКОЛАЇВ. Сьогодні ми пройшли чергове обстеження. Це вже шосте наше тестування. Ми ні в кого нічого не просимо і не вимагаємо. Наразі хворі ізольовані, команда переїхала у Винники, контроль їхнього здоров’я ми ведемо онлайн. Коли будемо грати з «Миколаєвом», маємо дати гарантії, що не привеземо їм того «щастя». Відповідно, хотіли би мати гарантії і від інших клубів, які з нами грають.

Ті закиди, буцімто «Рух» не хоче грати у футбол, мене вбивають. Дивіться мої коментарі, дивіться, як ми голосували, а не слухайте пана Макарова, який займається інтригами. Не маніпулюйте: ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «РУХ» БУДЕ ГРАТИ, бо хоче визначати сильнішого на полі. МИ ВИЇЖДЖАЄМО В НЕДІЛЮ НА ГРУ, МИ БУДЕМО ГРАТИ, МИ БУДЕМО БИТИСЯ! Гадаю, в такий тяжкий час не слід маніпулювати на хворобі! Пану Франкову і його родині бажаю здоров’я і щоб та біда вас оминула. В кого є сумніви, що в нас нема хворих, запрошую до Львова! Можу організувати вам інтерв’ю з інфікованими футболістами. НЕ МАНІПУЛЮЙТЕ ХВОРОБОЮ, МИ БУДЕМО ГРАТИ У ФУТБОЛ!    

Наостанок додамо, що перед записом свого відеозвернення Президент «Руху» також пройшов ПЛР-тестування на СOVID-19.

   

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти