ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «КАРПАТИ» - НАРОДНА КОМАНДА. БУЛА, Є І БУДЕ»

Головна Новини / ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «КАРПАТИ» - НАРОДНА КОМАНДА. БУЛА, Є І БУДЕ»

Львівська міська рада ініціювала створення "Народної команди "Карпати". Відповідна ухвала була прийнята на сьогоднішній сесії ЛМР. За відповідне рішення про збереження клубу проголосувало 56 депутатів. Основна умова — безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» у власність територіальної громади. Доленосне рішення прокоментував ініціатор ухвали Президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський.

ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ, Президент ФК «Рух», депутат ЛМР:

- В сесійній залі нам вдалось сформувати спільну думку. Вдячний міському голові Львова Андрію Садовому, він прийняв у цьому питанні конструктивну позицію. Також дякую депутатському корпусу, головам фракцій. На сьогоднішній день ми зробили те, про що «Карпати» лише могли мріяти  - міська рада підтвердила, що ми готові створювати народну команду. Але для того, щоб це сталося, ця команда має бути справді народною і не має належати олігархам. Тому якщо олігархи відмовляються від цієї команди, їм тяжко чи нецікаво її утримувати, бавитись тою ігрошкою, якою є для них «Карпати», ми дали їм хороший пас… Віддавайте печатки у міську раду! Міська рада готова створити народну команду, і землю під цю команду надати, і закладати під неї кошти в бюджет. Устами міського голови це сьогодні було озвучено. Я теж готовий купити в такому випадку акцію народної команди, можливо, навіть не одну. Гадаю, у Львові знайдеться 100 тисяч людей, які будуть готові купити одну акцію за 1 долар.

Шантаж «Карпат» не пройшов, місто сказало: «Окей, вам тяжко, віддавайте! Ми самі будемо тягнути цю ношу». «Карпати» не мають належати ні Димінському, ні Козловському, Іванову чи Сидорову. Люди, які тимчасово управляють командою, повинні зрозуміти, що «Карпати» -  не іграшка в руках олігарха і не предмет шантажу. Це народна команда. Була, є і завжди буде народною. Просто в певний період будуть люди, які фінансово допомагатимуть цій команді, бо вони люблять футбол.

«Карпати» вчора о шостій вечора читали цю ухвалу. Там все чітко написано: місто готове виділяти земельні ділянки, створювати комунальне підприємство, закладати з цією метою кошти в бюджет… Але якщо власник не хоче чи не може, хай приходить і віддає печатку, про що, власне, у клубі  і грозились три тижні тому на минулій сесії. Чомусь зараз я нікого з печаткою не бачив. Їм не вистачає на автобус 5 гривень привезти печатку у міську раду? Хай привозять! Місто готове створювати Народну команду. Які ще меседжі їм потрібні?

Більше на цю ситуацію ми ніяк вплинути не можемо, бо наразі у клубу є власники. Депутати ж цивілізовані люди, вони не будуть веслувати човном на Кіпр, аби забрати печатку. Ми чекаємо, дали пас, тепер побачимо, чим все закінчиться. Принесуть печатку чи не принесуть. Вже три тижні несуть...  

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти