ЕРНЕСТ: «МИ СКОНЦЕНТОВАНІ НА НАСТУПНІЙ ГРІ»

Головна Новини / ЕРНЕСТ: «МИ СКОНЦЕНТОВАНІ НА НАСТУПНІЙ ГРІ»

Ганський форвард «Руху» - про підготовку до «Шахтаря», атмосферу в команді та слова тренера після матчу з «Ворсклою».

«За ці три дні встиг відпочити, набратися сил. Нас чекає зустріч з найсильнішою командою України. «Шахтар» - це дуже класна команда. Вони дуже добре контролюють м’яч, у них  кваліфіковані футболісти. Звичайно, це буде важке випробування для нас, але ми віримо у свої сили. Сучасний футбол – це не лише про імена на полі. Ми не будемо здаватися. Я дивився гру за Суперкубок України «Шахтар» – «Динамо». Кияни діяли грамотно і були добре тактично підковані. Ми готуємося до наступного матчу.

Гра з «Ворсклою» в минулому, тепер ми сконцентровані на наступній грі. Головний тренер вірить в нас, рахунок першого матчу теж його не задовільнив, але він розуміє, що поразки - це частина гри. Він радить нам відпустити всі погані думки та тренуватись, аби ми стали ще сильнішими. Хлопці теж не опускають рук, бо розуміють, що здатні досягати більшого.

Гра з «Ворклою» склалась для нас не найкращим чином. Це був наш дебютний матч в Українській Премєр-лізі. Суперник скористався нашими помилками і забив нам 5 голів. Це вже зовсім інший рівень, ніж у Першій лізі, тут похибок не пробачають. У другому таймі зіграли краще, намагались контролювати мяч, у підсумку забили два голи. Ми лише розпочинаємо. Тепер у нас багато часу, аби добре підготуватись до гри з «Шахтарем».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти