БІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ! (ВІДЕО)

Головна Новини / БІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ! (ВІДЕО)

Соціальне промо футбольного клубу «Рух» про власну відповідальність перед суспільством та людські цінності.

22 березня футбольний клуб «Рух» повинен був зіграти свій перший офіційний поєдинок у 2020-му році, але у плани втрутився страхітливий та невідомий досі людству вірус. Світ завмер, футбольні чемпіонати призупинені і достеменно невідомо, коли саме відновляться змагання та життя усіх нас повернеться у спокійне русло.

Вже традиційно, до кожного домашнього поєдинку «жовто-чорних» наш медіацентр випускає промо. Ви звикли, що це здебільшого веселі та жартівливі ролики, але не сьогодні. Сьогодні це соціальне промо, яке, сподіваємось, змусить вас переосмислити ставлення до тих речей, які до карантину ми всі з вами сприймали як належне, як-то просте рукостискання, дружнє спілкування, походи на стадіони та футбольні матчі.

Як вам відомо, гра з «Агробізнесом» перенесена на невизначений термін, і наш клуб підтримав таке рішення: на сьогоднішній день здоров’я та безпека людей на першому місці.

Футбол почекає і неодмінно повернеться, аби знову нести радість усім довкола. Всі разом ми неодмінно поборемо недугу, чемпіонати відновляться і спорожнілі футбольні трибуни знову заповняться галасливими та щирими вболівальниками. Ми все подолаємо! Тож давайте будемо сумлінними та відповіданими під час карантину і так само після нього! Принаймні, нам би щиро хотілося вірити, що з цієї складної ситуації кожен винесе корисний для себе урок!    

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти