БЕЛЬГІЙСЬКІ ГОСТІ У «РУСІ»

Головна Новини / БЕЛЬГІЙСЬКІ ГОСТІ У «РУСІ»

Ексгравець збірної України та київського «Динамо», а тепер відомий футбольний агент Сергій Серебренников та чотириразовий чемпіон Бельгії у складі бельгійського «Андерлехта» Олег Ящук завітали до Львова на запрошення Президента та керівництва «Руху». Бельгійські гості відвідали футбольну академію львів’ян, тренування «жовто-чорних» та познайомилися з Президентом клубу Григорієм Козловським. Своїми враженнями від побаченого Сергій Серебренников та Олег Ящук поділилися в інтервю клубному медіацентру.

Володимир Лапіцький, спортивний директор «Руху»: «Приїзд Сергія Серебренникова та Олега Ящука – їхній візит у відповідь, адже у травні минулого року ми з генеральним директором «Руху» Ігорем Дедишином побували в Бельгії. Там відвідали провідні футбольні академії. І в цій поїзді нам у всьому сприяли Олег та Сергій. Це було одне з перших наших європейських турне. Побували в академії «Андерлехта», «Стандарта» та «Гента». Нам все дуже сподобалося, адже ми будуємо власну академію. Було дуже цікаво побачити, як працюють їхні футбольні інституції. Завдяки Президенту клубу Григорію Козловському ми здійснили цю пізнавальну поїздку. Прекрасно розуміли, якщо наша академія активно розбудовуватиметься, то ми запросимо Олега Ящука та Сергія Серебренникова до нас в гості, щоб вони побачили все на власні очі».

Олег Ящук, тренер юнацької команди «Андерлехта»: «На запрошення керівництва «жовто-чорних» приїхати до Львова відгукнулись одразу. Нам було дуже приємно. Коли я побачив масштаби академії «Руху», яка активно будується, у мене не було слів. Це щось вражаюче. Повірте, в Європі таких академій немає і близько. Чудова локація одразу при в’їзді до Львова, серед лісу. Я закінчував львівський спортивний інтернат і пам’ятаю, які в нас були умови. Коли я побачив, що тут пропонують вихованцям рухівської академії, то був шокований. Це топ-рівень. Гадаю, потрапити в цю академію буде великою мрією для будь-якої дитини, яка любить футбол. Мені аж захотілося знову народитися, щоб навчатися саме тут».

Сергій Серебренников, футбольний агент: «Два роки тому нам лише показували цей проект на картинках, а зараз він втілюється в життя. Масштаби цієї академії справляють неабиякі враження. Одразу помічаєш ентузіазм людей, які займаються цим проектом. Коли розмовляєш з Президентом клубу, з генеральним та спортивним директорами, то розумієш, що вони цим живуть. Щоб ви розуміли, можна провести певну аналогію: для них це, як виховати власну дитину. Не хочеться забігати наперед, але це дуже амбіційний проект, і я переконаний, що в Президента і керівництва клубу усі плани та задуми вдасться втілити в життя. У Львові буде велика академія європейського рівня. З неї будуть виходити талановиті діти. Я в цьому впевнений. Нам з Олегом дуже цікаво взяти участь в такому проекті».

Володимир Лапіцький, спортивний директор «Руху»: «Коли Сергій та Олег побачили візуалізацію майбутньої академії «Руху», то вони, напевно, не повірили, що цей проект може втілитися в життя. Усі новітні технології, які будуть працювати у нашій академії в поєднанні з прекрасною природою, роблять цей об’єкт унікальним. Наші гості по-доброму заздрять, що такого футбольного об’єкту немає в Європі, а буде у нас. Вони трохи шоковані, що «Рух» досі грає в Першій лізі. Але наші плани усі знають. Можливо, нам потрібно було ті роки пережити, щоб наблизитися до нашої мети».

Також Олег Ящук та Сергій Серебренников завітали на тренування «жовто-чорних». І це неспроста, адже надалі за гравцями «Руху» пильно стежитимуть в Європі. Також львівський клуб плідно співпрацюватиме з бельгійським «Андрелехтом».

«Олег Ящук та Сергій Серебренников відвідали тренування «Руху». Сергій – один з найкращих українських футбольних агентів, – продовжує Володимир Лапіцький, – адже він працює з європейськими клубами. Серед його клієнтів Руслан Малиновський, який грає в італійській «Аталанті», Андрій Ярмоленко – у «Вест Гемі». Сергій працює у компанії, яка ці трансфери втілює в життя. Йому було дуже цікаво подивитися на «рухівців» під час тренування. Відкрию невеличкий секрет: за деякими нашими молодими гравцями будуть стежити. Все залежить від них самих. В обличчі Олега Ящука ми знайшли хорошого партнера – команду «Андерлехт». Гадаю, це буде один з клубів-побратимів «Руху». Це великий бельгійський клуб з історією. В майбутньому наші молоді тренери будуть мати можливість поїхати туди на стажування. А коли запрацює академія «Руху», то наші вихованці їздитимуть в Бельгію на турніри»

«Я працюю в структурі «Андерлехту», – бере слово Олег Ящук, – й для цього ми з Сергієм сюди приїхали, щоб обговорити питання співпраці. Ми готові ділитися усім нашим досвідом та сприяти у будь-яких питаннях. В «Руха» дуже великі перспективи. Насамперед для дітей».

Гостинно гостей прийняв Президент «Руху» Григорій Козловський. Під час зустрічі обговорили ряд важливих питань по співпраці, а також зіграли футбол.

 «Дуже хороші враження справив на мене Президент «Руху» Григорій Козловський. Це дуже приємна людина. Я і не мав грати у футбол, адже маю певні проблеми із коліном. Вже рік, як я не бігав, але цього дня не стримався і знову вийшов на поле. Приємна зустріч, яка, гадаю, пішла усім на користь», – розповів Олег Ящук.

Сергій Серебренников: «Коли грали футбол із Григорієм Козловським, то вирували неабиякі баталії (Сміється). До останнього кожна з команд билася за перемогу, ніхто не хотів програвати. У підсумку, перемогла дружба, адже була зафіксована бойова нічия. Я так розумію, що Президент «Руху» завжди в хорошій формі, і не лише у футболі (Сміється). Нам було дуже приємно. Надіюся, ми й надалі будемо підтримувати дружні відносини. Граючи в київському «Динамо», я приїжджав до Львова на ігри. Добре оглянути місто не вдавалося. За останні два роки два рази був у місті Лева. І ось цей візит запам’ятався найбільше. Мені дуже подобається це місто. Тут гостинні люди. Із великим задоволенням приїхали з Олегом у Львів на запрошення футбольного клубу «Рух».

Підсумував візит Олега Серебренникова та Олега Ящука до Львова спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький:

«Вони відомі люди, як в Бельгії, так і в Україні. Дякую їм за те, що знайшли вільну хвилину у своєму щільному графіку і завітали до Львова. Ми їм показали нашу інфраструктуру та академію, які запрацює в недалекому майбутньому. Їх переповнювали емоції. Сергій та Олег познайомилися з Президентом клубу. Раніше вони його бачили лише на фотографіях та в інтерв’ю. Наш Президент – гучна постать в українському футболі, правдоруб. Сергій та Олег підтримали Григорія Петровича й сказали: «Добре, що є в Україні такі люди, які не бояться сказати все, як є насправді». Ми разом грали футбол. Це, напевно, найкращий спосіб провести час, аніж просто сидіти за столом. Найголовніше, що ми знайшли шляхи для подальшої співпраці».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти