АНДРІЙ ЛЯШЕНКО: «Готовий боротись за місце в основі»

Головна Новини / АНДРІЙ ЛЯШЕНКО: «Готовий боротись за місце в основі»

Півзахисник «Руху» Андрій Ляшенко про свій перший гол після тривалої паузи, власну мотивацію і спаринг-партнерів на словацьких зборах.

- Андрію, гра проти «Жиліни» - твій перший матч за «Рух» з вересня минулого року.  Чи додало тобі це азарту під час гри?

- Справді, останній раз виходив на поле ще минулої осені, до травми. Тому результат для мене мав велике значення. Я давно не грав, хотів себе проявити перед тренерським штабом, і собі довести, на що здатен. Звісно, 90 хвилин після такої паузи було важко , але, сподіваюсь, на зборах почну додавати.

- Ти ще й гол забив. Розкажи, як це тобі вдалось?

- Вдячний Ільющенкову, він мій ассистент (Сміється). Саня націлено вибив м’яч, я скористався його довгою передачею, побіг до воріт, головою проштовхнув  м’яча повз кіпера і з лівої забив у порожні ворота.

- Багато привітань отримав після цього?

- Чесно кажучи, був здивований. Не очікував стільки вітань. Після гри, глянув у телефон, а там безліч повідомлень. Від батьків, брата, моїх друзів… Макс Каленчук, який зараз відновлюється після травми, теж привітав…  Дуже приємно було. Всі раді за мене, що я вийшов та ще й забив.

- Була інформація, що ти йдеш в оренду, але тут ти їдеш на збори з «Рухом»…

 - Справді, харківський збір я пропустив. Весь цей час був без команди, але до мене звернулось керівництво клубу з пропозицією поїхати з «Рухом» у Словаччину.  Я довго не роздумував.

- Я так розумію, ти налаштований виборювати місце в основі?

- Звісно, я готовий. З першого матчу стараюсь це робити…

- Наскільки продуктивними були для «Руху» матчі проти «Жиліни» і «Нітри»?

- Тренерський штаб дав можливість кожному футболісту себе проявити.  З «Жиліною» і «Нітрою» грали два різні склади. Ми відпрацьовували тактичні моменти у цих матчах. Старались грати жорсткіше, але було важко, адже у фізичному плані словаки дуже добре підготовлені. Приємно вигравати, нехай і в товариському спарингу.

- Чому не вдалось перемогти у матчі з «Нітрою»?

- Реалізація у нашої команди поки кульгає. У «Нітри» лише один момент був. І вони ним скористались. У нас Климчук повинен був забивати, виходив віч-на-віч з кіпером… у Бойчука був момент… Наш новачок, який зараз перебуває на перегляді, теж себе здорово проявив. Єдине, що забити не вдалось.

- Оціни силу суперників. На твою думку, за які місця вони б боролись у чемпіонаті України?

- Команди дуже бойові. На рівень вище, ніж клуби Першої ліги. Щільно грають із суперником, доводиться на кожному клаптику поля виборювати м’яч. Люблять технічний футбол… Скажу так, у Прем’єр-лізі України ці команди точно би не загубились.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти